GELİŞİM BİR YERDEN BAŞLAR ve HEP İLERİ DOĞRU GELİŞİR.!

Yasin Asma

29-10-2018 14:31


İNGILTERE’DE Gelişim Muhakkak Bir Noktadan Başlamış ve gelişmiş ve Bu Gelişim kesintisiz Bir şekilde Devam etmektedir.

Bu Eşyanın Tabiatıdır.Amerika'daki, isveç'teki, Türkiye’deki, Fransa'daki Japonya'daki, IRAN'daki, Malezya'daki, vd Tüm Dünya'daki GELİŞİMLER BU CÜMLEDENDIR.

TEKERLEĞİN BULUNUŞU BIR YERDE BAŞLAMAK ZORUNDAYDI. Artık Geri Dönüşü imkansız Bir dönüm noktasıdır bu. Çünkü Eşyanın Tabiatı bunu gerektirir.Bugün Bir imalâtçı tezgahında güzel bir ürün Ortaya çıkarmışsa gün geçtikçe bunu geliştirir. Bunun geri gitme olasılığı yoktur. Ne değişen günler, ne değişen ortam, ne değişen Siyaset, ne değişen siyasetçi BU GELİŞİMİ TERSİNE Çeviremez. Ancak gelişimleri ENGELLEYEN istisnai Bir durum varki o da BECERIKSIZ SİYASETÇİLERİN OLUŞTURDUĞU KRİZLERDİR. Bu Krizler Sadece gelişimi engellemekle KALMAZ bu Krizler yuva yıkar, eşleri ayırır, cinnetler getirtir, intiharları getirir, Kendini yaktırır, kafayı sıyırtır, Ailelerin yapısını bozar, insanın Ahlakını bozar ve sair.

Siyasetçilerin en fazla korktuğu Krizler olmalıdır.Bu yüzden Dünya Siyasetinde ODAK OLMAMAYA ÖZEN GÖSTERMELIDIRLER, KOMŞULARLA İYİ GEÇİNİP HALKLARıN KARDEŞLİĞİ ve TİCARETİNİN GELİŞİMİNİ SAĞLARLARKİ SAVAŞLARıN ÖNÜNE BU şekilde geçilmiş olur.GELİŞİM SÜREKLI İLERİDİR ve Bu Eşyanın Tabiatıdır.Bugün iktidara Hangi Parti gelirse Gelsin TEZGAHTAKİ O ÜRÜN KRİZ OLMADIKÇA MUTLAKA İLERİ DOĞRU GELİŞECEK ve bu gelişim büyüyerek Devam edecektir.!

KRİZLERİN SON BULDUĞU ve OLMADIĞI BIR TÜRKIYE'DE BULUŞMAK UMUDUYLA.!

Diğer Yazıları

  Çok Okunanlar

  Anket

Üçüncü İntifada Başlar Mı?

EVET
HAYIR
KARARSIZIM